Haberler

Amy’den Mesaj Var!

sorular sorular heryerde konuşacak bir damla yok

Burada oturup bana sorun sayfasındaki soruları ve yorumları okuyup isteyip de cevap vermediklerimi bulmaya çalışıyordum. Sanırım beni iyi hissetirdiğiniz için teşekkür etmek istiyorum. Bir çoğunuzun müziği özlediğinizi ve tekrar ne zaman duyacağınızı bilmek istemenizi bilmek güzel. Artık üzerinde neredeyse tüm gün (ve gece de demeliyim) çalıştığım noktaya geldim. Ona aşığım. Onunla savaşmaya yetecek kadar. Beni korkutsa da yeni bir kaos dünyasının kapısını açmaya yetecek kadar aşığım. Müzikle ilgili çok fazla bilgi vermek istemiyorum çünkü bitmeden önce çok fazla değişecek, ama umduğunuz bişey değil. Kesinlikle mutlu evlilik müziği değil ancak tüm zamanlarda da ölüyormuşum gibi de değil. Karanlık, alaycı, eğlenceli, tuhaf, tanıdık ve aynı zamanda da çok farklı. Beni canlı hissettiriyor ve keşke onu şuanda size gösterebilsem.. Burda evimde olsaydınız size bir içecek koyar ve sesini acıp dinlerdik ve biliyorum severdiniz. Bu müziğin yaşamlarına dokunduğunu söyleyen herkese teşekkürler. Benim hayatıma da dokunuyor ve birçok şekilde sizinkine de.

Birisi bana müziğin onların yaşamını değiştirdiğini söylediklerinde nasıl hissettiğimi sordu. Beni çılgın değilmişim gibi hissettiriyor. Muhteşem hissettiriyor. Ayrıca birisi bikaç şarkı sözü alıntısıyla birleştirerek kanla ilgili neden bu kadar çok konuştuğumu sordu. Bu beni güldürdü. Bir sonraki albümde birazcık daha az kan kullanmaya söz veriyorum. Birazcık.

Son olarak grup üyeleri hakkında sorular alıyorum, bütün olarak bir grup solo vs. Evanescence’ın parçası olmuş her kimse onun hikayesinin, ruhunun bir parçasıdır. İlk günden beri beraber bir çaba oldu ve yıllar boyunca farklı kişiler buna katıldı.. Ancak bu sadece kişilerden daha fazlası. O kusursuz bir resmin izin vereceğinden daha da fazla kendi hayatını kendi götüren büyüyen değişen ve daha eğlenceli daha hisli daha dürüst bişey.. Tutku onu yaşatan şey oldu müziğe olan aşkımla başım yukarda. Bu benim grubum ve ona karşı olan tüm engellere karşı ona tutunuyorum .

Yakında görüşmek üzere millet!

Sevgilerle

Amy

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir