Haberler

Evanescence Bu Akşamki “What You Want” İlk Gösterimi için “Bekleyemiyor”

Grup, 20 aylık arasını MTV’de canlı yayında, arkasından da MTV.com’da özel bir röportaj ve soru&cevap ile, saat 19.54 ET/PT’de bitirecek.

Evanescence konser vereli 20 aydan fazla oldu… ama Pazartesi (8 Ağustos) günü her şey, grup MTV yayınını yepyeni single’ları “What You Want”ı, Nashville’den canlı yayınla göstermek için ele geçirdiğinde değişecek.

Gösteri tam olarak 19.54 ET/PT’de başlayacak (Türkiye saati: Pazartesiyi Salıya bağlayan gece, 2.54), arkasından MTV.com’da özel bir röportaj ve soru&cevap seansı gelecek… ve siz kendinizi heyecanlı sanıyorsanız, eh, o zaman Evanescence’in nasıl hissettiğini anlayabilirsiniz. Ne de olsa, bu an uzun zamandır bekleniyordu.

“Pazartesi için çok hazırız!” dedi başkadın Amy Lee MTV News’a. “Bunu hayranlarımızla sonunda paylaşacağımız için çok heyecanlıyım. Bekleyemiyoruz!”

Evanescence’e sorunuzu @mtvnews’a “#EVMTV” yazarak tweetleyin!

Sahnelere geri dönüşleri bittikten hemen sonra, her şey MTV.com’a geçecek, Lee ve grubu “What You Want” ve gelecek, kendi isimlerini taşıyan albümle (11 Ekim) ilgili derin bir röportaja oturacak. Bu arada, hayranlardan gelecek soruları da cevaplayacaklar. Sorularınızı Twitter’dan, #EVMTV hashtag’iyle beraber yollayabilirsiniz ve biz seçtiğimiz en iyileri okuyacağız.

Büyük bir gece olacağı kesin, ve neden olmasın zaten? Ne de olsa 20 aydır beklenen bir şeydi ve herhangi bir Evanescence hayranı için uzun zaman unutamayacakları bir şey olacak. Buna “MTV First: Evanescence” diyoruz ve hepsi bugün 19.54 ET/PT’de başlayacak. İzlemeyi ve #EVMTV hashtag’iyle sesinizi duyurmayı unutmayın.

image

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir