Haberler

Evanescence Canlı Yayında ‘What You Want’ın Galasında (MTV.com)

İlk önce MTV’de: Evanescence’ın galası MTV.com’da takip edilmek için özel canlı yayınıyla Pazartesi günü 7:54’te ET/PT’de.

Geçen ay, MTV News Evanescence’ın yeni single’ı “What You Want”ın ön dinlemesini yayınlamıştı ve en azını söylemek gerekirse, hayranlarından gelen yanıtlar çok baskındı.

Kendi adını taşıyan albümlerinden (10 Ekim’de çıkacak) iki şarkının parçalarının daha ön gösterimi yaptık – patlama yapacak olan “The Other Side” ve ruhani “Lost in Paradise”- ve her biri aynı güçlü coşkuyla karşılandı… Bu yüzden, büyük bir şey yapmak için zamanın geldiğinin farkına vardık. Gerçekten çok büyük.

Ve işte burada: Pazartesi günü, tam olarak öğleden sonra 7:54’teET/PT’de, Evanescence “What You Want”ı MTV’de canlı olarak çalacak -her yerde ilk olarak-. Ve performansın hemen ardından, bütün grup özel bir röportaj ve MTV.com’da canlı olarak yayınlanacak soru-cevap sezonu için bizimle oturacak.

Elbette, Evanescence hayranlarını bu eğlenceye dahil etmezsek bu doğru olmaz,  gruba sorularınızı Twitter aracılığıyla #EVMTV’yi kullanarak sunabilir misiniz sorusunu bu yüzden soruyoruz. En iyi soruları seçeceğiz ve canlı yayın boyunca cevaplarını alacağız.

Ve bütün bunlar yetmezmiş gibi,canlı yayının hemen ardından,”What You Want” albümünün tam versiyonunu MTV.com’a yükleyeceğiz.

Bütün bu organizasyonu” MTV First:Evanescence” olarak adlandırıyoruz, ve hepsi Pazartesi günü 7:54’te ET/PT’de başlıyor. Size kanalı açmanızı söyledik, ama bunun yapılacağından oldukça eminiz. En sonunda, Evanescence neredeyse 4 yıldır yoktu.. ve tepkilerinizi değerlendirerek, siz çocuklar onları kesinlikle özlediniz.

image

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir