Haberler

Evanescence Hayranları Yeni Şarkılar İçin Olan Heyecanlarını Paylaşıyorlar (MTVNews.com)

“Sesleri değişti ama Amy’nin kalpleri kıracak kadar güzel sesini inkâr edemem,” diye yeni şarkılar hakkında tweetliyor bir hayran.

MTV News bir haftadır Evanescence’in çok beklenen yeni albümünden ön dinlemeler paylaşıyor, ilki grubun etkileyici geri dönüş single’ı “What You Want”tandı. Çarşamba günü aynı derecede etkileyici “The Other Side”ı paylaştık ve Cuma günü de epik ve semavi bir ballad olan “Lost in Paradise”la bitireceğiz. Evanescence hayranlarının yeni şarkıları dinlemek için çok heyecanlı olacaklarını tabii ki biliyorduk, sonuçta grup dört yıldır yeni bir single çıkarmamıştı; ama hayranlardan gelen tepkinin bu kadar yoğun olacağını hiç düşünmemiştik. İlk iki ön dinlemelerimiz konuldukları günler en çok okunan haberlerdi MTV News’ta ve üçüncü için de aynı şeyi bekliyoruz. Tüm bunlar olurken de, dünyanın her tarafından Evanescence hayranlarından tonlarca yorumlar aldık. Hatta, bu tepkileri göstermek için, Perşembe akşamı (14 Temmuz), Twitter’a gittim ve hayranlardan “What You Want” ve “The Other Side” hakkındaki düşüncelerini göndermelerini istedim. Bunun sonucu dünyanın her tarafındaki Evanescence hayranlarından gelen cevaplardan küçük bir parçayı göstereceğim.

“Yeni Evanescence şarkıları harika, müzikal gelişimlerinin yine çok hoş karşılanan bir parçası! Sesleri asla beni hayal kırıklığına uğratmadı!” @ET_123 “Evanescence hâlâ hayatta ve Amy haklıydı: Döndüler ve her zamankinden daha iyiler. ‘What You Want’ ve ‘The Other Side’ı o kadar fazla dinledim ki annem artık bilgisayar odasına girmiyor bile.” @EverEvanescence “Beş yıl sonra Evanescence daha kuvvetli ve olgun bir sesle geri döndüler. [Yeni] şarkılar MÜKEMMEL! Kesinlikle yeni bir sesleri var, klasik sesleriyle karışmış bir durumda. Kuvvetli ama eğlenceli! Vokaller, gitarlar, bas, bateri. Hepsi şu iki ön dinlemede harikaydı.” @TanyaThe1 “Başından beri Ev içimde bir yer edindi; sesleri değişti ama Amy’nin kalpleri kıracak kadar güzel sesini inkâr edemem! Aynı şekilde şarkı söylemeye (kızgın ve acılı) devam edemezdi çünkü artık daha olgun ve hayatında daha sağlıklı bir dönemde. Sesi bir Lady Gaga veya Ke$ha şarkısını bir şaheser haline getirebilir!” @Oceankitties “’The Other Side’ kesinlikle beni benden aldı! Çok kuvvetli; enstrümentasyonu ve teması da dâhice!” @TabooEv “’The Other Side’ eğlenceli, karanlık bir marş. Onu tekrar tekrar dinlediğim için işe geç kaldım.” @Jimere_Music “Evanescence için çok heyecan verici bir başka gelişim ama hâlâ aynı gizemli bir şekilde romantik, huysuz bir enerjiye sahip.” @Alastair992 “Müzik endüstrisinden yıllar boyunca uzak olmalarına rağmen, Ev hayranları bir sesler okyanusunda yüzeye çıkmaya hazır… Evanescence müzik endüstrisinde eksik olan ‘çarpıcı’ faktörünü ‘What You Want’ ile geri getiriyor.” @1solavez “Daha serbest, derin, kuvvetliler ama hâlâ Amy’nin vokalleri el değmemiş bir şekilde karanlıklar. Vokalleri müzikle daha önce olmadığı kadar uyum içinde, bu yeni müziği daha farklı ve çok daha güçlü bir hâle getiriyor.”@aliigh “Şarkıların küçük parçaları HARİKAYDI. Müzisyen olarak yaratıcılıklarını çok geliştirdiklerini duyabiliyorsun.” @pinkglamgrrl35 “Evanescence hayranlarıyla büyüyen bir grup, 2006’da olduğumuz çocuklar değiliz artık, büyüdük ve Evanescence de büyüdü… Yeni şarkılar Ev ile olan hayatlarımızda yeni bir bölüm… Harika, daha güçlü ve güzel bir başlangıç, teşekkürler!” @EvanesMen “Sesi ruhumu uyandırıyor, davullar da Ev’in radyoları ele geçirmesini beklerken kalbimin atışlarını anlatıyor.” @tylerkellye “Beş yıl beklemek değecek, sadece Ev’in dönüşü değil ama grubun beraber yaptığı iş için. Deli gibi heyecanlı bu, adamım.” @Adri_Ev

image

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir