Haberler

Evanescence’ın ‘What You Want’ Müzik Videosu Tamamıyla Geliyor (Aceshowbiz.com)

Amy Lee grup arkadaşları yüksek-enerjili performansları ve kendi dinamik hareketleriyle uyuşurken güçlü sesiyle bağırıyor.

Evanescence video ile desteklenmiş “What You Want” single’ında bol enerji ile sallıyor. Karanlık görsellerde, Amy Lee öncülüğündeki grup Brooklyn hangarının içinde eğreti bir sahnede hiddetli rock şarkılarını icra ediyor. “Bu video, grubun tarihçesi gibi.” dedi MTV’ye.

“Bu klüp (set) başlangıçta çaldığımız -eskiden Little Rock( Arkansas)’da Vino’s diye adlandırılan bu klüpte çalardık – bu o zamana geri dönmek gibi-kumlu, pis klüp, terletici. Ve esas olarak, o [aynı zamanda], gittiğimzden beri, benim olduğum ve geçtiğimiz son bir kaç yılda [basist] Tim [McCord]‘un yaşadığı yer olan New York ile ilgili. Ve New York’tan kaçış ve.. dünyaya geri dönüş ile ilgili.”

“Bu kişisel bir klipten daha fazlası. Geçmişte çok ‘hayali’ olan bir çok şey yaptık, ve bu gerçek biziz. Değişiklik için gerçekten kişisel olan bir şey yapmak istedim. Kesinlikle, çılgın bir makyaj yaptım, ve bu günlük değil, ama, bilirsiniz, hayranarımla tekrar iletişim kurmak.. istiyorum. Hepimiz istiyoruz. Onları özledik. Kayıtın çoğu onlarla ilgili, ve bu yüzden burada ve bunun içindeyiz.”

Uzun bir aradan geri gelmelerini belli etmek için, “What You Want” onların gelecek kendi adını taşıyan stüdyo albümleri “Evanescence” için kayıt edildi. Şarkı hakkında konuşurken, Amy bir seferinde ” O çok cool bir anlama sahip, muhteşem sözleri akıp gidiyor, aynı zamanda suratının ortasına geçiriyor ve o ağır ve muhteşem” demişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir