Haberler

Evanescence, ‘What You Want’ Videosunda Geçmişe Bakarak İlerlemeye Başlıyor (MTV.com)

Grubun tarihini ve geleceğini tasvir etmek için cesaretli performans dramatik New York görüntüleriyle birbirine karışır.

image

Temmuz’un sonlarında, Evanescence -ve hayranları- uzun zamandır beklenen yeni albümlerinin ilk single’ı olan “What You Want”ın videosunu çekmek için bunaltıcı Brooklyn ambarına doluştular. (ve, evinde sayanlar için, neredeyse dört yıldır ilk video.)

Çekim aralarında, başkadın Amy Lee MTV News’e uzun süreli pro Meiert Avis (U2′nun “Where the Streers Have No Name) tarafından yönetilen klibin, “grubun tarihini” göstermeyi amaçladığını söyledi. Eskiden Evanescence’ın Little Rock’ta “pis, kirli klüp”te çaldığı zamanla birlikte, Lee ve bassist Tim McCord’un yeniden New York City’e yerleşmesi olarak gördüğü grubun son zamanlardaki aralığı hissettirmesini istediler.

Salı günü (13 Eylül), en sonunda son ürün olan “What You Want”ın grubun resmi sitesinde prömiyeri yapıldı.Ve çocuk, Amy’nin analizinin tam merkezinde.

“Want”, Evanescence’ın ilk günlerini zapt eden, terletici klüplerde uzun zahmetlerle çıkan, kesinlikle tarihsel bir şey. O, aynı zamanda büyük satışı olan rock videoları, New York gökyüzünü süpüren çekimlerin tamamını, Lee’nin Brooklyn Köprüsün’nden atladığını gösteren dramatik ve biraz klastrofobik, etkileyici sahne performansını hatırlatıyor. O aynı zamanda Lee ve grup arkadaşlarının güneş ufukta kaybolurken Coney Adasında denizde gözden kaybolduğu şaşırtıcı bir sona da sahip.

Lee bir çok defa “What You Want” Evanescence’ın kesin dönüşüdür dedi ve bu şarkı ve video durumunun doğruluğunu kanıtlıyor. Ton kesinlikle arka kataloglarında olanlardan daha fazlasını karıştırıyor, ve video gerçek bir grup klibinden daha fazlasını hissettiriyor; o sanatsal bir şekilde otobiyografiksel ve, muhtemelen en farkedilir biçimde, Evanescence’ın tümünü takdim ediyor.

Bu yüzden, “Want” bir kaç neden yüzünden dikkate değer, en azından müzik videoları dünyasından olan uzaklığa resmi olarak son verdiği gerçeği bunlardan birisi. Aynı zamanda, onların gürültülü tarihinde, onlar birleşmiş ve geleceğe doğru ilerlediğini farketmek de çok önemli. Arkalarına bakarak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir