Röportajlar

Hayranlarımızın Bunu Duyması İçin Sabırsızlanıyorum (Kerrang! Magazine)

Evanescence’ın bayan sanatçısı Amy Lee, önümüzdeki günlerde çıkacak olan ve kendi adını taşıyan albümünün ilham kaynağının; o ve dinleyicileri arasında olan bağ olduğunu belirtti. Sadece Kerrang’a konuşan ve  ”Bazen gerçekten kendimi Evanescence ve hayranlarıyla ilişkimiz hakkında şarkılar söylerken buluyorum” diyen Amy, sözlerine “Hakkında en çok şarkı söylediğim bir ilişki var. Bu yeni albümdeki en büyük ilişkimin Evanescence’ın kendisi ve hayranlarıyla olduğunu hissediyorum. Liriklerde bir ilişki hakkında çok şey duyduğunuzu düşünüyorum. Bir ilişkiyle mücadele,  ya da bir ilişkideki aşk… Genellikle bunlar hakkında şarkı söylüyorum” diyerek sözlerine devam etti.

Nashville, Tenessee’deki “Record and Blackbird” stüdyosunda kayıt edilen ve daha önce Foo Fighters ve Stone Sour gibi isimlerle çalışmış olan Nick Raskulinecz tarafından hazırlanan “Evanescence”, Evanescence’ın 3. albümü olacak. The Open Door 2006 yılından bu yana 5 milyon, grubun çıkış albümü olan Fallen ise dünya genelinde 2003′den bu yana 17 milyon kopya sattı.

Gelecek albüm; What You Want, My Heart Is Broken, The Other Side, Made of Stone, Lost In Paradise, ve daha sonradan şarkı olan, yaratıcısının deyimiyle “just poured out of me (sadece içimden döküldü)” gibi şarkılardan oluşuyor.

Grubun medyanın gözü önünden uzun süreli ayrılığı; Amy’nin 2006 yılında evlendiği eşi Josh Hartzler ile düzgün bir yaşam sürme isteği ile açıklanabilir.

“Şuanda güzel bir yerdeyim.” dedi Amy. “Mutlu bir şekilde evlendim ve en azından bana göre dünyanın en iyi şehri olan NewYork’da yaşıyorum. Amerika’da birçok yerde yaşadım ancak New York benim en sevdiğim şehir. Ancak mükemmel olan şey; bu albümü çıkarmış olmamız. Buna ne kadar ihtiyacım olduğunu anlatamam. Albümü hayranlarımızla buluşturmak için sabırsızlanıyorum.”

“Grubun gerçekte ne anlam ifade ettiğiyle yeniden çok eğleniyorum ve bence bu anlaşılıyor. Yaptığımızla eğlendiğimizi duyabilirsiniz”

image

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir