Korn ve Evanescence Yaz Turunu Duyurdu

Bahar turlarının hemen ardından Korn, Live Nation tarafından düzenlenen, rock kültürü ikonları Evanescence ile bir yaz turunu duyurdu.

Korn ve Evanescence Kuzey Amerika’da turneye çıkacaklarını duyurdu. Bu iki efsane grup en son 2007 yılında “The Family Values Tour” kapsamında beraber sahne almıştı.

Korn‘dan Jonathan Davis, “Bu yaz arkadaşlarımız Evanescence ile birlikte turneye çıkmak için sabırsızlanıyoruz. Amy ne zaman bizim konserlerimizden birine gelse, onu sahnenin bir köşesinde konseri izlerken ve sallanırken görmeyi seviyorum. Bu turnede çok güzel zaman geçireceğiz ve sizi orda görmek için sabırsızlanıyoruz.”

“Lisedeyken Korn’un şarkılarına fena sarmıştım. Bu kendi grubumu kurarken benim için ilham kaynağıydı. 2007 yılından sonra ilk kez arkadaşlarımızla turneye çıkacak olmak bizim için büyük bir heyecan ve onurdur. Hepimiz gerçekten bunun için sabırsızlanıyoruz.”

TUR TARİHLERİ:

Tue Aug 16 – Denver, CO – Ball Arena

Thu Aug 18 – Maryland Heights, MO – Hollywood Casino Amphitheatre

Sat Aug 20 – Tinley Park, IL – Hollywood Casino Amphitheatre

Sun Aug 21 – Clarkston, MI – Pine Knob Music Theatre

Tue Aug 23 – Cuyahoga Falls, OH – Blossom Music Center

Wed Aug 24 – Noblesville, IN – Ruoff Music Center

Fri Aug 26 – Mansfield, MA – Xfinity Center

Sat Aug 27 – Camden, NJ – Waterfront Music Pavilion

Sun Aug 28 – Wantagh, NY – Northwell Health at Jones Beach Theater

Wed Aug 31 – Charlotte, NC – PNC Music Pavilion

Thu Sep 01 – Pelham, AL – Oak Mountain Amphitheatre

Sun Sep 04 – Houston, TX – The Cynthia Woods Mitchell Pavilion

Tue Sep 06 – Dallas, TX – Dos Equis Pavilion

Fri Sep 09 – Salt Lake City, UT – USANA Amphitheatre

Sat Sep 10 – Nampa, ID – Ford Idaho Center

Tue Sep 13 – Spokane, WA – Spokane Arena

Thu Sep 15 – Auburn, WA – White River Amphitheatre

Fri Sep 16 – Ridgefield, WA – RV Inn Style Resorts Amphitheater

Biletler ve VIP biletler: https://www.livenation.it/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.