Haberler

ÖZEL: Evanescence’ın Şarkı Prömiyerini Dinleyin

Spin.com haberi

Evanescence’ın son dizisini, güçlendirmek ve 11 Ekim’de mağazalarda olucak kendi adını taşıyan üçüncü albümlerini tamamlamak Amy Lee’nin 5 yılını aldı. SPIN’in, Evanescence’ın ‘End of the Dream’inin özel prömiyerini buradan kontrol edin. Ve 12 şarkının tamamını özel olarak yayınlayacağımız 7 Ekim, Cuma günü SPIN.com’a geri dönün.

“End of the Dream” tıknaz gitara sabrederek başlıyor, daha sonra destekleyici Lee’nin açık sesiyle birlikte piyanoya dalıyor. “Follow your heart ’til it bleeds, şarkının ”günü ele geçir” mesajını açığa çıkararak nakaratta inliyor. Lee, “Bu hayatın sonsuz olmadığıyla ilgili, ve onu nasıl yaşamak zorunda olduğun, hatta herşey tamamen bitmeden acıyı kucamlamanla ilgili.” dedi SPIN’e. “O canınızı yaktıkça yaşıyorsunuz demektir. Bu yüzden yaşamı ıskalamamak için acı çekmekten korkmayın.”

2006′nın 5 milyondan fazla kopya satan The Open Door’undan beri, Lee grubun sırasını yeniden yeniledi, önceki ünlü prodüktör Steve Lillywhite ile elektronik yatkınlığı olan bir çok şarkı kaydetti, ve sonra kaydın sentetik soundlar ve arpte yazılmış şarkılarla karıştırarak tekrar topladı.

“End of the Dream” albümün açılış parçası olan yeni yayınlanan “What You Want”ın yayınlanışını takip ediyor. Aşağıdan izleyin, ve Cuma günü SPIN.com’a tüm albümü dinlemek ve her üyenin favori ezgisi hakkında okumak için geri dönün.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir