Röportajlar

Portal MTV Röportajı

Röportaj: Evanescence Hayranlar, Panic! At The Disco ve Yeni Müzik Hakkında Konuşuyor

Dün (06) Portal MTV, Evanescence grubunun solisti Amy Lee ile telefonda konuştu. Şarkıcı Machinery Festivalinde nasıl grupları görmek istediği ve Panic At The Disco grubuyla birlikte sahne almayı ve Brezilya hayranları hakkında konuştu. ”Brezilya’yı düşündüğümde aklıma hayranlar geliyor. Onlarla var olduğumuz güçlü bir şey.”

Birkaç röportajlarınızda, yeni grubun daha ağır ve karanlık bir şekilde çalışmış olacağını söylediniz. Disk hakkında biraz daha ayrıntı verebilir misiniz?

Geçen yıldan beri müzik üzerinde her zaman çalışıyoruz ve stüdyoya giriyoruz, sonuçlarla birlikte daha mutlu oluyorum. Aslında parçalar ağır, fakat fazla konuşamam.

Festival’de biraz yeni müzik çalmayı istiyor musunuz ?

Gerçekten bunu yapmayı çok istedim fakat resmi bir şeyler için beklemek zorundayım. Onlarda biraz beklemek zorundalar…

Brezilya’ya nasıl döndünüz? Evanescence’ın buradaki son geçişindeki hatırası neydi?

Burada olmak güzel. Brezilya’yı seviyorum. Şüphesiz ki büyük sevgiyle tuttuğum anılar Brezilya hayranlarının aşkıdır. Çaldığımız diğer yerlerde olmayan bir şey bu. Her kelimeleri söylüyorlar, çok bağırıyorlar (Gülüyor) ve hediyeler için para kazanıyorlar.

Hediyeler? Bahsedebildiğin hiç özel bir hediye var mı?

Bu çok zor bir soru. Aldığımız her hediye bizim için özeldir. Bir çok dolarlar, mektuplar, fotoğraflar, çizimler … bir tane söyleyebilirim ki grubun hepsini heyecanlandırdı. Bir hayran bizim için videoda büyük bir saygınlık gösterdi. O harika bir iş başardı, o bir stop-motion’dı. Çok hassas ve asla unutulamayacak bir şeydi.

Festivaldeki hangi show’u beğeniyorsunuz ?

Birçok grup gördüm Deftones, Faith No More Jane’s [Addiction]. Sahnenin arkasında derin bir şekilde saklanacağım, onlara yakından bakacağım. Hiç birşeyi kaçırmak istemiyorum . (Gülüyor)

Panic At The Disco ile birlikte çalacaksınız. Grubun melodilerini biliyormusunuz? Evanescence onlarla birlikte çaldı mı?

Onlarım birçok melodilerini biliyorum. fakat orda olacağız, göreceğiz, yapacağız. ilk kez aynı festivalde çalacağız. Eğlenceli olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir