Haberler

The Bitter Truth’un Beşinci Teklisi “Better Without You” Yayınlandı

Evanescence’in Yeni Albümü Yaklaşırken Yeni Bir Tekli Daha: “Better Without You”

Wasted On You, The Game Is Over, Use My Voice, Yeah Right‘tan sonra The Bitter Truth albümünün beşinci teklisi “Better Without You” bugün yayınlandı. Şarkının ismi ilk kez Ağustos 2020’de yapımcı Nick Raskulinecz‘in Instagram hesabında paylaştığı fotoğrafta görünüyordu. Fotoğrafta Will Hunt‘ın davul trampetinin üzerinde Take Over ile birlikte yazdığını görmüştük. Ayrıca Şubat ayında The Bitter Truth tanıtım videosu paylaşıldı ve videonun sonunda şarkının bir kaç saniyelik kısmını duyduk. Hayranlar Shazam ile arayarak melodinin “Better Without You”ya ait olduğunu buldular.

Grup, bu sefer şarkının 30 saniyelik bir önizlemesini yayınlamak yerine, hayranların şarkıyı çözmesi ve Amy Lee ile özel bir soru-cevap görüşmesinde şarkıyı duyan dünyadaki ilk hayran olma şansını yakalaması için bir bulmaca aracılığıyla şarkının önizlemesini https://puzzle.evanescence.com adresinden yaptı. Bulmacayı çözen hayranlara ise şarkının zil sesi mail ile gönderildi.

Şarkı müzik kutusunun sesiyle karanlık bir şekilde başlıyor. Sert gitar vuruşları ve davulun elektronik ögeler ile uyumu adeta bizi alıp götürürken nakaratta Amy Lee’ye tekrar aşık oluyoruz. Nakarattaki gitar ve arka plandaki piyano sesleri bize eski Evanescence şarkılarını hatırlatıyor.

Evanescence’in uzun süredir beklediğimiz 5. stüdyo albümü The Bitter Truth 26 Mart 2021’de satışa sunuluyor.

“Better Without You” şarkı sözü için tıklayınız

“Better Without You” şarkısını https://evanescence.lnk.to/BetterWithoutYouFA adresinden dinleyebilirsiniz. Destek olmak için şarkıyı paylaşıp, tekliyi satın alabilirsiniz.

Şarkıyı nasıl buldunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir