Haberler

The Bitter Truth’un Üçüncü Teklisi “Use My Voice” Yayınlandı

Taylor Momsen, Lzzy Hale, Lindsey Stirling, Sharon den Adel ve daha fazlası, grubun yeni single’ı “Use My Voice” için Evanescence ile güçlerini birleştirdi.

Evanescence’in The Bitter Truth albümünün üçüncü teklisi “Use My Voice” yayınlandı. Şarkı Amy Lee, Jen Majura, Tim McCord, Troy McLawhorn, Will Hunt ve Veridia grubunun solisti Deena Jakoub tarafından yazıldı. Grubun 2020’nin başlarında müzik yapımcısı Nick Raskulinecz ile üzerinde çalıştığı dört şarkıdan biri.

Şarkı başlangıçta “The Bitter Truth” albümünün çıkış şarkısı, ilk teklisi olarak planlanmıştı. Fakat pandemi nedeniyle “Wasted On You” piyasaya sürüldü.

Şarkının vokallerinde bir çok konuk kadın vokalist yer alıyor;

The Pretty Reckless’ten Taylor Momsen
Halestorm’dan Lzzy Hale
Kemanist Lindsey Stirling
Veridia’dan Deena Jakoub
Within Temptation’dan Sharon den Adel
Amy’nin kız kardeşleri: Carrie South ve Lori Lee Bulloch
Troy’un eşi Amy McLawhorn

Amy Lee’nin şarkı ile açıklaması;

Bu bir uyanma dönemi ve güçlü bir güzellik. Diğerlerine doğruyu takip etmeleri için ilham olmayı umut ediyorum, kendi seslerini bulmaları ve benim gibi kullanmaları için. Kimsenin sizin yerinize konuşmasına izin vermeyin. Bunu sadece siz yapabilirsiniz.

Şarkının Eric D. Howell‘in grafik roman projesi “The Revolution of Cassandra” için kullanılacağı söyleniyor. Amy Lee, daha önce Eric ile birlikte Voice from the Stone filminde çalışmıştı ve burada “Speak To Me” adlı kapanış jeneriği için bir şarkı yazmıştı. Ayrıca video klibin 25-26 Temmuz’da Nashville’de çekildiği söyleniyor. Eric D. Howell bu haberi etiket ile Instagram hesabından duyurdu.

The Revolution of Cassandra

Grup aynı zamanda ABD vatandaşlarına oy vermek için kaydolmayı kolaylaştıran, kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan HeadCount ile işbirliği yaptı. Şarkı HeadCount tarafından seçmenleri kaydolmaya teşvik etmek için kullanılıyor.

“Use My Voice” şarkısını https://evanescence.lnk.to/UseMyVoiceFA adresinden dinleyebilirsiniz. Destek olmak için şarkıyı paylaşıp, tekliyi satın alabilirsiniz.

“Use My Voice” şarkı sözü için klayınız

“Use My Voice” türkçe çevirisi için tıklayınız


Şarkı sözü çevirisi için Zeynep Sıray’a teşekkürler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir