Haberler

Tim Evthreads’de

Tim McCord, EvThreads.com’da Hayran Sorularına Cevap Verdi

DeMarzi: Seni buralarda görmek güzel, Tim! Canım da son zamanlarda iyi bir sokak dövüşü istiyordu. 😀

Tim: Çalışıyor muydun?

Carmen: Tim! İnternetin ne olduğunu hâlâ biliyorsun, değil mi? Uzun zaman oldu. 8)

Tim: İnternet mi? O da ne?

xXEvilMidgetXx: Hey Tim, o sinir bozucu hayranlar gibi görünmek istemem ama Yeni Zelanda’ya geri dönüp konser vermek istiyor musunuz? Ya da bu sefer sadece Avustralya’ya kadar mı gitmeyi düşünüyorsunuz? Bir de, şu anda dünyanın her tarafında olan korkutucu doğal felaketler hakkında ne düşünüyorsun?

Tim: Ben HER YERE gitmek istiyorum, ama tabii ki bunu ben kontrol edemiyorum… Daha önce konser verdiğimiz her yere ve daha fazlasına gitmek istiyorum. Felaketler korkunç, kalbim tüm kurbanlara ve kurbanların aileleriyle.

CatarinaE: Ee, Tim, artık tüm grup üyelerinin albüme daha direkt bir katılımının olduğunu biliyoruz. Sen kendi etkilendiğin müziklerden biraz koydun mu albüme? Eğer öyleyse, ne tür müziklerden? Bu soruyu sürprizi bozmadan falan doğru cevaplayabilirsin, değil mi? Neyse, seni tekrar burada bizimle konuşurken görmek güzel. Bu arada, o BadgerBadger çok bağımlılık yaratıyor. 😉 😉

Tim: Tabii ki koydum! Ama daha fazla bir şey söylemeyeceğim. 😉

arcfn: Aman Tanrım, şimdi ölebilir miyim!?! Merhaba, Tim! Seni tekrar burada görmek çok güzel! … Seni burada yakaladığım ilk seferde de işe gitmem gerekiyor… Şu an bile geç kaldım… :S

Adz: Merhaba Tim, 3. albüm hakkında neler düşünüyorsun?

Tim: Haha, daha önce burada olamadığım için üzgünüm… Gizlenme yerimden beni uzak tutacak çok şey oldu şu ana kadar. 😉 Yeni albüm hakkında HARİKA hissediyorum, hepinizi cidden bayıltacak, yani en azından ben ne zaman duysam oluyor. Gerçekten heyecanlıyım, Ekim hızlanıp hemen gelmeli! 😀

+broken+: Merhaba Tim! Seni tekrar burada gördüğüme sevindim. Evanescence’in şarkılarından herhangi birinin bestesinde parmağın var mı? İlk single hakkında bir şeyler söyleyebilir misin?

Tim: Evet, çoğunda parmağım var. Ve HAYIR! Sürprizi bozar… 😉

ishkabibble: Biraz geç değil mi?! Doğu Kıyısı’nda tek uykusuzluk çeken kişi olmadığımı görmek güzel, tabii gerçekten Doğu Kıyısı’ndaysan. Zaman öldürücü iyi bir site biliyor musun?

Tim: Evet, çok geç gerçekten… yatacağım artık. Al bakalım, bu gerçekten çok zaman öldürücü:http://www.badgerbadgerbadger.com

Adz: Bari single’ların yakında gelip gelmeyeceğini söyle. 😉 Kimseye söylemeyiz!

Tim: Yakında, dostum!

+broken+: Haha, tamam, tamam, umarım er geç gelir… Tabii erken gelmesi daha iyi olur. Şu anda daha az okuyucu var, o yüzden birkaç soru sorma fırsatını kaçırmadan soruyorum, sorun olmazsa tabii. Beş uzun yıl sonra geri gelmenizden korkuyor musun yoksa yine tüm dünyada tura çıkacağın için heyecanlı mısın? (Sizi İtalya’da görmek için sabırsızlanıyoruz!) Sana albümü hatırlatan renkler, yerler ve atmosferler neler? Albümü yazarken size ilham veren şeyler neler? Bunlar arasında başka bir grup ya da şarkıcı var mı? Ah, bu arada, 16 şarkı olayı… Hepsini bir Deluxe Edition’a koyabilirsiniz, biz çok mutlu oluruz!

Tim: Pembe, yeşil, mor, mavi, kırmızı, turuncu, eflâtun, küpeçiçeği, turkuaz, leylak, siyah, beyaz, gri ve çamurcun renklerini hissediyorum. Ama sarı yok.

SeleneBlack: Yo, Tim. Sana ne olduğunu merak ediyordum. Ortalarda yoktun. Şu Badger şeyi yüzünden seni dava etmeliyim! 😀 O kadar sinir bozucu ki, aklımıza takılıyor. “Snaaaaaake snaaaaaaake oooooooooh it’s a snaaaaaaaake!” en sevdiğim kısmı. Umarım bas harikadır ve eğlenmişsindir. 😀

Tim: Püfffff! Tabii ki albümdeki bas mükemmel.

kavishj: Oov, özledim seni, Tim. Son zamanlarda çok hoş görünüyorsun. Vücut mu çalışıyorsun? 😀

Tim: Aslında evet… Hiç eğlenceli DEĞİL!

Give-Unto-Me: Hey Tim, uzun zamandır görememiştik seni. 😀 Albümün iyi gittiğini duymak güzel. Ve, söylemesi gereksiz de olsa, hepimiz çok heyecanlıyız. Seni ve grubu İrlanda’ya –Zümrüt Ada’ya- kişisel olarak konsere davet etmek için bu fırsatı kullanmak istiyorum. Çok güzel bir ülke, temin ederim. Ee, hayat nasıl Tim? Yeni bir şeyler var mı?

Tim: İrlanda’ya hiç gitmemiş bir İrlandalı olarak sana tamamen katılıyorum, orada shamrock’n’roll* yapmayı çok isterim. 😉 Hayat çok güzel, tek haber de çok iyi bir albüm yaptığımız. Sen nasılsın?

team-amy: Hey, Tim, o şeyi ne kadar izlememiz lâzım? O şarkı aklıma takıldı şimdi (“Badger badger badger badger badger badger badger badger badger badger badger badger mushroom mushroom”). Çok sıkılmış olmalısın ki buradasın! Yok canım, seni burada görmek güzel. Daha fazla başını göster buralarda.

Tim: 3 saat boyunca durmadan izlemen lâzım… Bir meydan okuma bu.

princeofpersia: Oo, bak burada kim var! Seni çok özledim Tim! *sarılır* Tekrar o Ernie Ball’ın şarkı söylemesini dinlemek için sabırsızlanıyorum. 😀 Seni buralarda görmek hep iyi oluyor. İran seni seviyor…

Tim: İran’ın beni sevmesini sevdim, emin misin? 😀

Angel Of Grief: Neyse, birinin en önemli soruyu sormasının vakti geldi: Çin yemeği mi, Hint yemeği mi? Albümde bir elektro çelik üçgen olacak mı?

Tim: Daha yeni Hint yemeği yedim!

.rock.goddess.: Ee, Tim, sana hayati önem taşıyan bir soru sormalıyım: Sporklar** hakkında ne düşünüyorsun?

Tim: Çok iyi, güvenilir bir mutfak eşyası.

Angels & Demons: Hey, Tim, n’aber! The Open Door’dan favori şarkın ne?

Tim: The Only One.

morgan gahan: Aslında bunu sana sormalı mıyım bilmiyorum: Grubun kalıcı bir gitaristi misin?

Tim: Sen kalıcı bir hayran mısın?

* Tim burada “shamrock” yani “yonca” kelimesiyle “rock’n’roll”u karıştırarak bir kelime oyunu yapmış. Yoncalar –özellikle dört yapraklı yoncalar- İrlanda’nın sembollerinden biridir.

** Spork, “spoon” ve “fork”un yani, sırayla, “kaşık” ve “çatal”ın karışımı olan bir mutfak eşyası. Vücudu bir kaşık gibi ama ucunda çatalda olduğu gibi sivri uçlar var. Böylece aynı aleti hem kaşık hem çatal olarak kullanabiliyorsunuz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir