Röportajlar

Wrat Röportajı

Yeni Anne Amy Lee Anlattı

Eşi Josh Hartzler ile bekledikleri  bebekleri Jack Lion Hartzler’ın 28 Temmuz’da doğumu ile Evanescence’ın Amy Lee’si altı haftalık bir anne ve Amy bunun her saniyesinin eğlenceli olduğunu söylüyor.

“Bu gerçekten harika. Anlatması çok zor. Kesinlikle daha önce tecrübe etmediğim bir şeyle karşılaştığımı hissediyorum. Aşık olmak gibi. Bu bana hayatımda yeni bir bakış açısı kazandırdı.Yani hayatımda bir şeyi ilk defa yaşıyormuşum gibi hissediyorum belki tuhaf bir şekilde söyleniyor ama kulağa hiç de öyle gelmiyor.. Artık 30’larımdayım. Şöyle bir noktaya geliyorsunuz ‘Tamam. Dünyanın her yerinde bulundum, büyük sahnelerde çaldım, kalbim kırıldı, aşık oldum bunlar gibi her türlü duyguyu tattım ya da bunlar gibi bir çok şey geçirdim.’ Her insanın hissettiği her şey başıma geldi. Ve sonra, bir çocuk sahibi olmak, bunu görüp geçirmek, dünyaya bir insan getirmek aklımı başımdan aldı. Bu apaçık bir şekilde tamamen aklımı başımdan aldı ve artık daha önce hissetmediğim yeni duygular hissediyorum. Bunları açıklayamam.

Ve Lee, uykularının azalmasını bile önemsemiyor:

“Bu, hakkında önceden uyarıldığım bir numaralı şeydi ve dört gözle beklemesem de buna hazırlıklıydım. Uyumayı seviyorum ama bu o kadar da kötü bir şey değil. Gerçekten güzel. Josh harika bir eş ve biz iyi bir takımız. Gece kesinlikle vardiyalı bir takım gibi çalışıyoruz. Ve Jack gerçekten iyi bir uykucu.”

2011’de Evanescence’ın kendi adını taşıyan 3. Albümünün yayınlanmasından beri Lee, müzikal anlamda ortalıkta görünmüyordu ve sonunda bestekar Dave Eggar ile birlikte “Savaş Hikayesi” adlı film için yaptıkları soundtrack albümünü yayınladı. Amy, Evanescence’ın bir arada olduğunu ve grubun tekrar geri döneceğinin bir garantisi olmadığını söyledi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir