İncelemeler

TripleM Konser İncelemesi

Evanescence’ın Sydney Entertainment Centre’da ki İnanılmaz Şovu

İtiraf etmeliyim ki dün gece Sidney Entertainment Centre’daki şovdan önce büyük Evanescence hayranlarından daha çok meraklıydım.

Son sıralama değişikliklerinden sonra nasıl olcaklarından emin değildim, ama sıralama değişiklikleri boyunca diğer şovlarında değişik izlenimler vardı.

‘What You Want’ ve ‘Going under’ ile açılışın ardında ışıklar açıldıktan sonra Amy Lee’nin ‘Evanesfans’ sevgisiyle dolup taştığını söylememek haksızlık olur.

Sidney bir saat boyunca gruba olan tutkusunu ortaya koydu. Amy Lee muhteşem vokalist formundaydı, inanılmaz sesi ve muhteşem vokalistliğini 60 dakika boyunca devam ettirdi.

Yeni baterist Will Hunt baterideki şeytandı.. öldürücü enerjisi ve atışları ve yüksek eğlencesiyle Entartaintment Centre’ı gümbürdetmeye devam etti. “Going Under” boyunca bagetlerini hiç düşürdüğünü gören oldu mu? O toplandı.. Hızlı!

Diğerleride, ışıklar loşlaştığında sahneye perili yer izlenimi veren üçlü Tim, Troy ve Terry aynı zamanda muhteşemdi, rastalı, rahat tavırlı gitarist..

Hit parçaları coverladılar, yenileri çaldılar, ama en büyük reaksiyon “Going Under” ve “My Immortal”ayadı.

80 dakikalık bir şovdu. Rock yapabildiklerini göstermek için çok çalışan ve onlara hala bağlı bağnaz hayranlara sahip olan grup çok iyi para kazandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir