Röportajlar

Music Rooms Röportajı

Amy Lee: Evanescence Hayranları İnanılmaz

Amy Lee sahne ışığına geri dönüşünü destekleyen hayranlar tarafından “duygulandırıldı ve canlandırıldı”.

Aynı zamanda Terry Balsamo, Tim McCord, Troy McLawhorn ve Will Hunt’dan oluşan vokal-söz yazarı Amerikan rock grubuna öncülük ediyor.

Bir kaç yıldır grup, halkın aşırı ilgisinden uzaktaydı, ama yeni albüm yakında geliyor. Kendi adını taşıyan albüm 11 Ekim’de piyasayı sallayacak ve 2006′da The Open Door’dan beri grubun ilk kayıtı olacak.

Amy, grubun “gerçek” hayranlarından gelen şu anda devam etmekte olan desteği takdir ediyor.

“iTunes’a gidip single’ı alan ve ilk ve ikinci kayıtlarımızı alan hayranlar arasında farklılık var. Gruba gerçekten değer veren hayranları seviyorum- ve tamamen onlara sahibiz.” diye açıkladı.

“Bu geçen yılda hayranlarımızın hayata geri dönüşünü izlerken çok duygulandım ve canlandım. Promo yapıyor ve seyahat ediyordum ve yedi yıl önceki insanları tanıyorum ve gerçekten dünya çapında insanlarla ufakta olsa iletişim kurmalısınız.”

Amy, hayatındaki gösterişsiz şeyleri takdir ediyor. 29 yaşındaki star, yolda geçen telaşlı hayat tarzından sonra ev konforunu arıyor.

“Alışkın olduğumdan daha basit şeyleri takdir ediyor. Hayatımda bir çok ‘fantastik’ şey var, bir çok inanılmaz, unutulmaz anlarım, ama evde, ailen, senin köklerin, bu benim için hepsinden daha önemli.” dedi Kerrang! Magazine.

“Aynı zamanda ne olursa olsun, işler ne kadar çılgın giderse gitsin, onu hatırlamak önemli, o güvenli.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir