HaberlerSite Güncellemeleri

The Bitter Truth’un İkinci Teklisi “The Game Is Over” Yayınlandı

Evanescence’in The Bitter Truth albümünün ikinci teklisi “The Game Is Over” yayınlandı. Şarkının resmi video klibinin prömiyeri ise 3 Temmuz günü TSİ 19:00’da YouTube üzerinden canlı olarak gerçekleşecek. Klibi ilk kez izleyen hayranlar online sohbet üzerinden Amy Lee’ye soru sorabilecekler. Hatırlatıcıyı açarak sohbete katılıp, video’yu ilk kez izleyenler arasında olabilirsiniz.

Şarkının ismini ilk kez -grup telif hakları için şarkıyı ASCAP‘a (Amerikan Besteciler, Yazarlar ve Yayıncılar Derneği) kaydettikleri için- 12 Haziran’da duymuştuk ve Instagram hesabımızdan duyurmuştuk.

Şarkı Amy Lee, Tim McCord, Troy McLawhorn ve Will Hunt tarafından yazıldı. Video klibi ise yine iPhone yardımıyla grup üyeleri tarafından çekildi, P.R. Brown yönetmenliğinde hazırlandı.

Amy Lee’nin şarkı ile şu açıklamalarda bulundu;

Bu şarkı insanların aldatıcı görünümlerinden bıkmak hakkında: Başkalarını rahat hissettirmek için taktığımız maskeler, toplum içinde kabul edilebilir olabilmek için veya el alemin bizi çok “garip” ya da tatsız bulmaması için dışarıya gösterdiklerimizin içimizden geçenlerle uyumsuzluğu.

“The Game is Over” kendime ve herkese verdiğim bir söz: Gerçek benliğimi artık daha fazla dışarıya vuracağım ve onu içerde bir yere kilitlemeyeceğim çünkü o artık bastırılamaz. Aynı zamanda, bu şarkı iyileşebilmem ve artık bu kadar darmadağın, ezilmiş ve kötü hissetmemem için ettiğim bir dua.

“The Game Is Over” şarkısını https://evanescence.lnk.to/TheGameIsOverID adresinden dinleyebilirsiniz. Destek olmak için şarkıyı paylaşıp, tekliyi satın alabilirsiniz.

The Game Is Over” şarkı sözü için tıklayınız

“The Game Is Over” şarkı sözü türkçe çevirisi için tıklayınız


Çeviri için Zeynep Sıray ve Öykü Yıldızhan’a teşekkürler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir